مشاوره کاملا رایگان، همین حالا تماس بگیرید! پاسخ به سوالات شما در خصوص تور، ویزا و هتل

معبد سری ماریامان سنگاپور

معبد سری ماریامان سنگاپور

این معبد قدیمی ترین معبد سنگاپور و یکی از معابد مهم برای عبادت تامیل هندوها است. این معبد به احترام الهه ی Mariamman الهه ی بیماری و مراقبت در سال ۱۸۲۷ توسط یک تاجر هندی ساخته شده است. این معبد در سال ۱۸۶۲ به شکل امروزی اش درآمد و بعد از آن بارها مورد مرمت و بازسازی قرار گرفته است. علاوه بر محلی برای عبادت این معبد برای مهاجران جدیدی که ازجنوب هند می آمدند یک پناهگاه بوده است.در دوران استعمار این مسجد مرکز فعالیت های هندوها بوده است و بیشتر هندوها برای ازدواج به این معبد می رفتند. این معبد تنها معبد مجاز هندوها در این کشور بوده است. در سال ۱۹۷۳ این معبد یک بنای تاریخی ملی شد. این معبد در طول سال ها میزبان فعالیت های فرهنگی و هنری و اجتماعی مختلفی بوده است. این معبد نماینده ای از فرهنگ هندوها در سنگاپور است.

در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی در خصوص سنگاپور و تور سنگاپور با ما تماس بگیرید. آژانس مسافرتی سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸

معبد سری ماریامان سنگاپور

معبد سری ماریامان سنگاپور

ساختار معماری این معبد به سبک Dravidian است. تصاویری از لرد Muruga و لرد Krishna در دوطرف دروازه ورودی این معبد دیده می شود. این معبد دارای کچ کاری های زیبایی است و مجسمه های زیبا و رنگارنگی از خدایان هندو در این معبد وجود دارد. در بالای در ورودی این معبد یک زنگ طلایی وجود دارد و کسانی که برای اهدای چیزی وارد معبد می شوند باید زنگ را به صدا در آورند. درتالار اصلی معبد تصاویری از لرد راما و لرد Muruga. کشیده شده است. ستون ها و سقف معبد هم دارای نقوشی هستند. این معبد دارای چندین تالار با نام های Ganesh, Mathurai Veeran, Durga می باشد و تالار اصلی آن Draupad است . هرکدام ازاین تالار ها دارای ساختار خاصی هستند. یک میله ی پرچم هم دراین معبد دیده می شود که هنگام آغاز فستیوال ها پرچم آن برافراشته می شود.

معبد سری ماریامان سنگاپور

معبد سری ماریامان سنگاپور

در طول جشنواره Thimithi افراد زیادی به این معبد می آیند. از نمایش های برجسته در طول این جشنواره راه رفتن روی آتش است. که مردم با پاهای برهنه روز زغال راه می روند. این فستیوال معمولا یک هفته قبل از Deepavaliدر اکتبر و نوامبر برگزار می شود.

امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید. در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی در خصوص سنگاپور و تور سنگاپور با ما تماس بگیرید. آژانس مسافرتی سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸

برچسب ها :
, ,
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
Print This Post Print This Post

در خصوص سفر به مالزی سوالی دارید؟ با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم

پاسخ به تمامی سوالات شما در خصوص سفر به مالزی، تورهای مسافرتی، اطلاعات و رزرو هتل، ویزا، اقامت و هر آنچه که برای سفر نیاز دارید .
آژانس مسافرتی و جهانگردی سپید گشت با 15 سال سابقه درخشان و با کادری مجرب آماده پاسخگویی و ارائه خدمات مسافرتی به شما هموطنان عزیزمان است. هدف ما چیزی نیست جز خلق بهترین خدمات و جلب رضایت کامل مسافران. منتظر شنیدن صدای شما هستیم.

پیشنهاد می کنیم این مطالب را مطالعه کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره کاملا رایگان، همین حالا تماس بگیرید! پاسخ به سوالات شما در خصوص تور، ویزا و هتلتماس با ما