خانه | سنگاپور | معبد سری سرینی واسا سنگاپور
معبد سری سرینی واسا سنگاپور
معبد سری سرینی واسا سنگاپور

معبد سری سرینی واسا سنگاپور

معبد سری سرینی واسا سنگاپور

این معبد در خیابان Serangoon در Little India واقع شده است. این معبد در سال ۱۸۵۰ ساخته شد و توسط گروهی از رهبران جامعه هندو برای تبدیل شدن به حرم خریداری شد. این معبد در سال ۱۹۰۰ تحت کنترل محمدهندو از اوقاف انجمن در آمد. بعدها هیئت مدیره انجمن برای بازسازی معبد و ساخت یک سالن اصلی درآن وارد عمل شد. عملیات ساخا این معبد تحت نظر یه تاجر ثروتمند به نام Govindasamy Pillai بود و این معبد به طور رسمی در سال ۱۹۶۵ توسط ریاست جمهور ی بازگشایی شد.

در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی در خصوص سنگاپور و تور سنگاپور با ما تماس بگیرید. آژانس مسافرتی سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸

معبد سری سرینی واسا سنگاپور

معبد سری سرینی واسا سنگاپور

معبد در سال ۱۹۹۳ به عنوان یک جامعه و در سال ۱۹۷۸ به عنوان یک اثر ملی به ثبت رسید. این معبد یکی از جاذبه های توریستی مهم در کشور است و بازدید از Little India بدون بازدید از این معبد م نقاشی ها و مجسمه های ان کامل نخواهد بود. سبک این معبد نشان دهنده ی سبک زیارتگاه های جنوب هند است. یک ردیف از مجسمه های خدایان و الهه ها در این معبد وجود دارد. معماری این معبد طراحی هندسی فوق العاده ای دارد. سقف معبد با تصویری که مظهر نه سیاره از جهان است زینت داده شده است. در حیاط معبد یک منبع آب و یک گیاه Tulasi وجود دارد. یک سالن برای انجام مراسم عروسی هندو ها در این معبد وجود دارد. فستیوال های گوناگونی هم در این معبد برگزار می شود که در یکی از آن ها هندو ها گونه ها و زبان خود را سوراخ می کنند و پر های طاووس به بدن خود وصل می کنند.

ساعت کار: ۶:۳۰ تا ۱۲:۰۰ _ ۱۸:۰۰تا۲۲:۰۰

امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید. در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی در خصوص سنگاپور و تور سنگاپور با ما تماس بگیرید. آژانس مسافرتی سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*