خانه | سنگاپور | دیدنی های سنگاپور | معبد دندان عتیقه بودا سنگاپور
معبد دندان عتیقه بودا سنگاپور
معبد دندان عتیقه بودا سنگاپور

معبد دندان عتیقه بودا سنگاپور

معبد دندان عتیقه بودا سنگاپور

این معبد یک معبد چهار طبقه است که زمانی که وارد آن می شویدسقف بلند تالار اصلی توجه شما را جلب خواهد کردو برج ناقوس هم در هما ن طبقه ی تالار اصلی می باشد. جاذبه ی اصلی این معبد گنبد طلای ۴ متری آن در طبقه ی چهارم است که یک مکان مقدس محسوب می شود. یک بتکده هم دراین طبقه وجوددارد. این معبد به سبک ماندالا بودایی ساخته شده است.

در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی در خصوص سنگاپور و تور سنگاپور با ما تماس بگیرید. آژانس مسافرتی سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸

معبد دندان عتیقه بودا سنگاپور

معبد دندان عتیقه بودا سنگاپور

این ساختمان مقدس در مرکز محله چینی ها واقع شده است . این معبد در سال ۲۰۰۲ ساخته شده و درب های در سال ۲۰۰۷ به روی عموم گشوده شده است. این معبد دارای هنر و تاریخی غنی م یباشد و بازدید از آن می تواند یک تجربه ی تکرار نشدنی باشد. موزه ی فرهنگ بودایی د رطبقه ی سوم این معبد دارای ۳۰۰ اثر بودایی از سراسر آسیا به خصوص از قبیل چین و تایلند و میانمار و پاکستان می باشد. سه شنبه ها و پنج شنبه ها یک تور در این معبد برگزار می شود که راهنمای آن انگلیسی زبان است و برای شرکت درآن بهتر است از قبل رزرو شود. یک چایخانه ی کوچک درطبقه ی دوم این معبد وجود دارد. در این جا علاوه بر چای نوشیدنی های گیاهی هم سرو می شود. مراسم های مختلفی در این معبد برگزار می شود و عکاسی هم د راین معبد مانعی ندارد. هنگام بازدید از این معبد باید لباس مناسب بپوشید.

ساعت بازدید: ۹:۰۰ تا۱۸:۳۰

امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید. در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی در خصوص سنگاپور و تور سنگاپور با ما تماس بگیرید. آژانس مسافرتی سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*