مشاوره کاملا رایگان، همین حالا تماس بگیرید! پاسخ به سوالات شما در خصوص تور، ویزا و هتل

قلعه کورن والیس پنانگ

قلعه کورن والیس پنانگ

این قلعه بزرگ ترین قلعه در مالزی است و در نزدیکی برج ساعت پنانگ واقع شده است. نام این قلعه از نام Marquis Charles Cornwallis گرفته شده است. از این قلعه فقط دیوارهای خارجی و یک پارک محصور در آن باقی مانده است. این قلعه در ساحل شمال شرقی پنانگ واقع شده و قدم ردن درطول ساحل آن ممکن است ۱۰ دققیه طول بکشد.

در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی در خصوص قلعه کورن والیس پنانگ و تور سنگاپور با ما تماس بگیرید. آژانس مسافرتی سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸

قلعه کورن والیس پنانگ

قلعه کورن والیس پنانگ

در داخل قلعه نمایشگاه های برپا می شود. این قلعه در سال ۱۷۸۶ به عنوان یک ساختار دفاعی در برابر دزدان دریایی، نیروهای Kedah و همچنین فرانسه در طول جنگ های ناپلئونی ساخته شده است. این قلعه درابتدا برای نیروهای نظامی و سلطنتی ساخته شده بود. این قلعه بیشتر یک عملکرد اجرایی داشت تا یک عملکرد دفاعی.

قلعه کورن والیس پنانگ

قلعه کورن والیس پنانگ

این قلعه که مساحت ۴۴۹۰ فوت مربع را پوشش می دهد به عنوان یک مانع ساخته. این قلعه د رجایی بنا شده که Captain Francis در سال ۱۷۸۶ برای اولین قدم در آن گذاشت و بعد به طور تدریجی پنانگ را غیر مسکونی کرد و کنترل جزیره را از سلطان Kedah گرفت. او بعدها یک بند آزاد تاسیس کرد تا تجارت را از بریتانیایی ها که رقیب هلندی ها بودند بگیرد.

قلعه کورن والیس پنانگ

قلعه کورن والیس پنانگ

در دورانی که Farquha فرماندار پنانگ بود این قلعه بازسازی شد و از آجر و سنگ و نیروی کار هندی برای بازسازی آن استفاده شد و این قلعه ی چوبی به یک قلعه ی سنگی تبدیل شد. شکل ستاره ی این قلعه به این نکته اشاره دارد که طراحی قلعه طوری بوده که شکل دفاعی خوبی در برابر آتش دشمنان داشته است. در ورودی اصلی این قلعه یک مجشمه ی برنزی از کاپیتان Francis Light قرارگرفته است. درداخل قلعه سلول زندان، سربازخانه و انباروجوددارد. از نور چراغ بند زمانی برای علامت داددن به کشتی هایی که وارد بندر می شدند استفاده می شده است. یک کلیسای کوچک در جنوب غربی قلعه واقع شده که در سال ۱۷۹۹ ساخته شده است. چندین توپ برنزی قدیمی هم درداخل قلعه وجود دارد از جمله Seri Rambai که نماد حاصلخیزی است.

امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید. در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی در خصوص پنانگ و تور سنگاپور با ما تماس بگیرید. آژانس مسافرتی سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸

 

برچسب ها :
, ,
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
Print This Post Print This Post

در خصوص سفر به مالزی سوالی دارید؟ با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم

پاسخ به تمامی سوالات شما در خصوص سفر به مالزی، تورهای مسافرتی، اطلاعات و رزرو هتل، ویزا، اقامت و هر آنچه که برای سفر نیاز دارید .
آژانس مسافرتی و جهانگردی سپید گشت با 15 سال سابقه درخشان و با کادری مجرب آماده پاسخگویی و ارائه خدمات مسافرتی به شما هموطنان عزیزمان است. هدف ما چیزی نیست جز خلق بهترین خدمات و جلب رضایت کامل مسافران. منتظر شنیدن صدای شما هستیم.

پیشنهاد می کنیم این مطالب را مطالعه کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره کاملا رایگان، همین حالا تماس بگیرید! پاسخ به سوالات شما در خصوص تور، ویزا و هتلتماس با ما