خانه | اطلاعات مالزی | مطالب خواندنی مالزی | جاذبه های توریستی لنکاوی را بیشتر بشناسید + عکس لنکاوی
جاذبه های توریستی لنکاوی را بیشتر بشناسید + عکس لنکاوی
جاذبه های توریستی لنکاوی

جاذبه های توریستی لنکاوی را بیشتر بشناسید + عکس لنکاوی

جاذبه های توریستی لنکاوی

لنكاوی در سواحل شمال غربی مالزی واقع شده است. این مجمع الجزایر که از ۹۹ جزیره تشکیل شده دارای سواحل زیبا، جنگل های حرا و کوهستان ها می باشد که این ویژگی آن را به یک مقصد گردشگری محبوب در مالزی تبدیل کرده است. در سال های اخیر اقامتگاه ها و هتل ها و رستوران ها و دیگر امکانات گردشگری در لنکاوی توسعه یافته اند و این فرصت را برای گردشگران مهیا کرده تا یک تجربه ی فراموش نشدنی از بازدید از این مجمع الجزایر زیبا داشته باشند.

جاذبه های توریستی لنکاوی

جاذبه های توریستی لنکاوی

بزرگترین جزیره ی لنکاوی Pulau Langkawi با جمعیتی حدود ۶۵۰۰۰ نفر می باشد که تنها جزیره مسکونی در نزدیکی Pulau Tuba است. گردشگران می توانند با استفاده از تاکسی و یا اجاره اتومبیل و موتور سیکلت و یا اجاره دوچرخه در لنکاوی تردد کنند و به گشت و گذار بپردازند. این جزیره دارای جاذبه های بسیاری از قبیل سواحل ماسه ای با آب های فیروزه ای و صخره های آهکی می باشد. محبوب ترین ساحل این جزیره Pantai Cenang است که دارای رستوران ها و بارهای مختلفی می باشد. سواحل Pantai Kok و Pantai Tengah سواحل دور افتاده تری هستند، اما دارای یک محیط ساکت و آرام می باشند.

جاذبه های توریستی لنکاوی

جاذبه های توریستی لنکاوی

چندین پارک جنگلی حفاظت شده در این منطقه وجود دارد و گردشگران می توانند با استفاده از تورهای جنگل گردی و تورهای جنگل حرا به داخل این مناطق محاظت شده بروند و از تماشای مناظر زیبا و نفس گیر درون جنگل، آبشار ها و پرندگان عجیب و غریب لذت ببرند. بلندترین کوهستان لنکاوی Gunung Raya و Gunung Mat Cincang است که از بالای آنها می توان شاهد مناظر زیبایی از دریا و سراسر تایلند بود. سوار شدن بر Gondola و پل آسمانی راه هایی برای صعود به این کوهستان و تماشای مناظر زیبای اطراف هستند.
از دیگر جاذبه های این منطقه می توان به مزرعه برنج Laman Padi، آکواریوم Underwater World، میدان عقاب، روستاهای شرقی با سنت ها و آداب و رسوم مختلف، فیل سواری و نمایش مارها اشاره کرد. این منطقه دارای رستوران های و دکه های غذایی مختلف با انواع مختلفی از غذاهای محلی و بین المللی هندی و چینی و آلمانی و بالی می باشد.
امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید. در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی در خصوص سفر به لنکاوی و تور مالزی با ما تماس بگیرید. آژانس مسافرتی سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸

جاذبه های توریستی لنکاوی

جاذبه های توریستی لنکاوی

یک دیدگاه

  1. اقا خیلی وبسایتتون عالیه

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*