خانه | تور ترکیبی مالزی | تور کوالالامپور و سنگاپور ۱۶ بهمن ۹۴
تور کوالالامپور و سنگاپور ۱۶ بهمن ۹۴
تور کوالالامپور و سنگاپور

تور کوالالامپور و سنگاپور ۱۶ بهمن ۹۴

تور کوالالامپور و سنگاپور

تور کوالالامپور هتل سند پایپر ، تور سنگاپور ولیو به مدت ۷ شب و ۸ روز با اقامت در این هتل های۴ ستاره و ۳ ستاره انجام می شود.
این تور با پرواز ماهان ایر از تاریخ ۱۶ بهمن ماه تا ۲۴ بهمن ماه می باشد. این تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز ماهان ایر، ۷ شب اقامت در هتل با صبحانه، سیمکارت رایگان، گشت شهری، ترانسفر فرودگاهی و راهنمای فارسی زبان می باشد.
قیمت این تور به ازای هر نفر ۲ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان می باشد.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور، تور تایلند و تور مالزی  با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم. سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸

درباره هتل داینستی کوالالامپور

هتل بزرگ داینستی که شامل ۷۸۸ اتاق می باشد در میان ساختمان های تجاری قدیم در خیابان ایپو واقع شده است. بیشتر ساکنین این منطقه را هندی ها تشکیل داده اند. این هتل در فاصله ۶۰ دقیقه ای از فرودگاه بین المللی کوالالامپور قرار دارد. در ضمن مناطقی مانند مرکز تجارت جهانی پوترا، مراکز خرید مختلف از جمله پاساژ سوگو در اطراف آن قرار دارند. استخر رو باز آن که در پشت بام در ارتفاع ۱۵ متری واقع شده دارای منظره ای زیبا از شهر است. همچنین وجود رستوران های مختلف از جمله رستوران چینی تنگ با سر آشپز ویژه امکان انتخاب غذا بر طبق سلایق مختلف را میسر می سازد.

تور کوالالامپور و سنگاپور

تور کوالالامپور و سنگاپور

 

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*