خانه | کوالالامپور مالزی | تور کوالالامپور هتل کوروس ۲ مرداد ۹۴
تور کوالالامپور هتل کوروس ۲ مرداد ۹۴
تور کوالالامپور هتل 4 ستاره کوروس

تور کوالالامپور هتل کوروس ۲ مرداد ۹۴

تور کوالالامپور هتل کوروس

تور کوالالامپور هتل ۴ ستاره تاپ، به مدت ۷ شب و ۸ روز با اقامت در هتل ۴ ستاره هتل کوروس می باشد.
تور کوالالامپور هتل ۴ ستاره با پرواز ایران ایر درتاریخ ۲ مرداد ماه از تهران بصورت مستقیم به سمت کوالالامپور انجام میشود و در تاریخ ۱۰ مرداد از کوالالامپور به سمت تهران مستقیم انجام می شود.
این تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز ایران ایر، ۷ شب اقامت در هتل با صبحانه، سیمکارت. مسافران نگران حمل ونقل خود از فرودگاه به هتل نباشید، چون این تور شامل ترانسفر فرودگاهی و راهنمای فارسی زبان میباشد.
قیمت این تور به ازای هر نفر ۲ میلیون و ۴۳۰ هزار تومان می باشد.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور مالزی با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگو شما عزیزان هستیم. سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸
درباره مالزی
مالزی کشوری واقع در جنوب شرقی آسیا است که بخشی از آن در شبه جزیره ای متصل به اراضی جنوب شرقی آسیا وب خشی دیگر در جزیره “بورنئو” واقع شده است. بخش غربی و شبه جزیره ای مالزی با تایلند مرز خاکی دارد، همچنین به واسطه یک پل به جزیره سنگاپور متصل می شود. نوار ساحلی بخش غربی مالزی در جنوب دریای چین و تنگه “مالاکا” امتداد یافته است. بخش شرقی مالزی نیز با کشور “برونئی” و “اندونزی” مرز مشترک دارد. مالزی را می توان کشوری پیشرفته و در عین حال در حال توسعه دانست. سرمایه گذاری در صنایع پیشرفته و درآمد معمول حاصل از فروش نفت، مالزی را به یکی از ثروتمندترین ترین کشورهای جنوب شرق آسیا مبدل نموده است. مالزی از دو جهت برای گردشگران حائز اهمیت است؛ اول آنکه تکنولوژی بالای زیرساخت های شهری سرویس دهی مطلوبی را برای گردشگران به ارمغان می آورد و دوم آنکه؛ هزینه ی گردشگری در مالزی از سنگاپور کمتر و مرقوم به صرفه تر است.

تور کوالالامپور هتل کوروس

تور کوالالامپور هتل کوروس

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*