خانه | کوالالامپور مالزی | تور کوالالامپور هتل پرنس ۲۸ خرداد ۹۴
تور کوالالامپور هتل پرنس ۲۸ خرداد ۹۴
تور مالزی هتل پرنس

تور کوالالامپور هتل پرنس ۲۸ خرداد ۹۴

تور کوالالامپور هتل پرنس

تور کوالالامپور هتل پرنس، به مدت ۷ شب و ۸ روز با اقامت انجام می شود. عکس و اطلاعات هتل پرنس کوالالامپور
تور کوالالامپور هتل ۵ ستاره تاپ با پرواز آسمان در تاریخ ۲۸ خرداد ماه از تهران بصورت مستقیم به سمت کوالالامپور و در تاریخ ۵ تیر ماه از کوالالامپور به سمت تهران مستقیم انجام می شود. این تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز آسمان، ۷ شب اقامت در هتل با صبحانه، سیمکارت، ۱ گشت در کوالالامپور (گشت شهری با نهار) و  بیمه مسافرتی می باشد. همچنین مسافران نگران حمل ونقل خود از فرودگاه به هتل نباشند، چون این تور شامل ترانسفر فرودگاهی و راهنمای فارسی زبان می باشد.
قیمت این تور به ازای هر نفر ۲ میلیون و ۳۴۰ هزار تومان است.
در صورت تمایل با پرواز بیزینس کلاس مبلغ ۴۰۰۰۰۰ تومان و پرواز فرست کلاس ۵۰۰۰۰۰ تومان به نرخ بالا اضافه می گردد.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور مالزی با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگو شما عزیزان هستیم. سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸
 
درباره هتل پرنس کوالالامپور
هتل پرنس کوالالامپور واقع در مثلث طلایی بین برج های دو قلو و خیابان بوکیت بینتانگ واقع شده است. موقعیت استراتژیک هتل باعث محبوب بودن بین مسافران تجاری و تفریحی مالزی شده است. شما می توانید با قدم زدن به مکانهای پر طرفدار کوالالامپور مانند محل چینی ها، پاساژ لات تن، و همینطور مرکز خرید پاویلیون و تایمز اسکوئر دسترسی پیدا کنید. تمامی اتاق ها و سویت ها دارای منظره زیبای شهر می باشند که برخی از آنها دید به برجهای دوقلو پتروناس دارند. از امکانات اتاق ها می توان به تلویزیون تخت و اینترنت بی سیم اشاره کرد. همچنین تجهیزاتی همانند استخر، باشگاه بدنسازی، آب گرم، و جکوزی در اختیار مهمان ها قرار دارد. همچنین علاوه بر لذت بردن از رستوران مجهز با منوهای متنوع می توانید از فود کورت پاویلیون که در چند قدمی شما است، استفاده کنید و طعم غذاهای مختلف را امتحان کنید.

 

تور کوالالامپور هتل پرنس

تور کوالالامپور هتل پرنس

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*