خانه | کوالالامپور مالزی | تور کوالالامپور هتل سند پایپر ۲۶ اسفند ۹۴
تور کوالالامپور هتل سند پایپر ۲۶ اسفند ۹۴
هتل سند پیپر

تور کوالالامپور هتل سند پایپر ۲۶ اسفند ۹۴

تور کوالالامپور هتل سند پایپر

تور کوالالامپور هتل سند پایپر به مدت ۸ شب و ۹ روز با اقامت در هتل ۳ستاره می باشد.
تور کوالالامپور هتل سند پایپر با پرواز عمان ایر در تاریخ ۲۶ اسفند از تهران بصورت مستقیم به سمت کوالالامپور انجام می شود و در تاریخ ۵ فروردین از کوالالامپور به سمت تهران مستقیم انجام می‌شود. این تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز عمان ایر، ۷ شب اقامت در هتل، سیمکارت،راهنمای فارسی زبان ، بیمه مسافرتی و یک گشت شهری به همراه وعده ناهار می‌باشد.
قیمت این تور به ازای هر نفر ۳ میلیون و ۵۷۰ هزار تومان می باشد.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور مالزی و تور ترکیه و تور اروپا و تور دبی و تور تایلند با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم. سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸

تور کوالالامپور هتل سند پایپر

تور کوالالامپور هتل سند پایپر

جغرافیای مالزی

مالزی در ناحیه مرکزی جنوب شرقی آسیا واقع شده است. این کشور از شمال با تایلند ، از جنوب با اندونزی و سنگاپور و از غرب با اندونزی همسایه است. کشور مالزی از دو بخش تشکیل شده است. بخش شرقی شامل؛ شبه جزیره مالزی و بخش غربی که در فاصله ۶۵۰ تا ۹۵۰ کیلومتری از بخش شرقی واقع در جنوب اقیانوس هند واقع شده، شامل؛ ایالات “سباح” و “سارواک” ، واقع در ساحل شمالی جزیره “بورنئو”. شبه جزیره مالزی (بخش غربی کشور مالزی) در جنگلی کوهستانی که از شمال تا جنوب امتداد یافته و دو طرف آن را اراضی کم ارتفاع ساحلی فرا گرفته اند، واقع شده است. طول خطوط ساحلی کشور مالزی ۱٫۹۰۰ کیلومتر است. ساحل غربی را عمدتا مرداب های خلیجی تشکیل می دهند، اما سواحل غربی پاکسازی شده و توسعه یافته اند. در این ناحیه، ساحلی مسطح روبروی جنگل های انبوه مشاهده می شود. جزایر مهم واقع در ضلع غربی شبه جزیره عبارتند از: لنکاوی (که مجموعه ای از ۹۹ جزیره است)، پنانگ و پانگکور و جزایر مهم واقع در ضلع شرقی شبه جزیره عبارتند از؛ تیومان، ردانگ، کاپاس، پرهنشن و راوا. در بخش بورنئو ای مالزی، نواحی پیرامونی بخش ساراواک را عمدتا زمین های باتلاقی تشکیل می دهند و رودی نیز از این ناحیه گذر می کند و تا جنگل های کوهستانی نواحی مرکزی امتداد می یابد. در ناحیه سباح جنگل های کوهستانی بیشتر توسعه یافته اند و عرض ساحل کم است. قله کوه کینابالو با ارتفاع ۴٫۰۹۱ متر مرتفع ترین نقطه مالزی است.

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*