خانه | کوالالامپور مالزی | تور کوالالامپور هتل برجایا ۲۶ اردیبهشت ۹۵
تور کوالالامپور هتل برجایا ۲۶ اردیبهشت ۹۵
تور کوالالامپور هتل برجایا

تور کوالالامپور هتل برجایا ۲۶ اردیبهشت ۹۵

تور کوالالامپور هتل برجایا

تور کوالالامپور هتل برجایا، به مدت ۷ شب و ۸ روز با اقامت انجام می شود. برای مطالعه و دیدن عکس های هتل برجایا تایمز اسکوار کوالالامپور کلیک کنید.
تور کوالالامپور هتل ۵ ستاره با پرواز ماهان ایر در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ماه از تهران بصورت مستقیم به سمت کوالالامپور و در تاریخ ۴ خرداد ماه از کوالالامپور به سمت تهران مستقیم انجام می شود. این تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز ماهان ایر، ۷ شب اقامت در هتل با صبحانه، سیمکارت. مسافران نگران حمل ونقل خود از فرودگاه به هتل نباشد. چون این تور شامل ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان، ۱ گشت نیمروز با نهار و بیمه می باشد.
قیمت این تور به ازای هر نفر ۲ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان است.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور مالزی و تور ترکیه و تور اروپا و تور دبی و تور تایلند با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم. سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸

درباره برجایا تایمز اسکوار کوالالامپور

هتل برجایا تایمز اسکوار کوالالامپور مالزی در قلب مثلث طلایی در رده ساختمان های بلند کوالالامپور قرار دارد. منظره بی نظیر این هتل از نمای افق بسیار زیبا و دیدنی است. هتل تایمز اسکوار توسط منطق توریستی و پر جاذبه مانند خیابان بوکیت بینتانگ که سرتاسر پر از مراکز خرید و مغازه های متعدد می باشد، کلاب های شبانه در خیابان چانکات، مراکز تجاری، برج دوقلو، و از طرف دیگر با مناظر طبیعی دیدنی احاطه شده است. لازم به ذکر است که این هتل مکانی ایده آل برای سفرهای کاری و تفریحی می باشد.

تور کوالالامپور هتل برجایا

تور کوالالامپور هتل برجایا

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*