خانه | کوالالامپور مالزی | تور کوالالامپور مالزی هتل نووتل ۳۱ فروردین ۹۵
تور کوالالامپور مالزی هتل نووتل ۳۱ فروردین ۹۵
تور کوالالامپور هتل نووتل

تور کوالالامپور مالزی هتل نووتل ۳۱ فروردین ۹۵

تور کوالالامپور مالزی هتل نووتل

تور کوالالامپور هتل نووتل، به مدت ۸ شب و ۹ روز با اقامت در این هتل ۴ ستاره انجام می شود. تور کوالالامپور هتل ۴ ستاره تاپ با پرواز ایران ایر در تاریخ ۳۱ فروردین ماه از تهران بصورت مستقیم به سمت کوالالامپور و در تاریخ ۸ اردیبهشت ماه از کوالالامپور به سمت تهران مستقیم انجام می شود.

این تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز ایران ایر، ۸ شب اقامت در هتل با صبحانه، سیمکارت رایگان،و بیمه مسافرتی می باشد. همچنین مسافران نگران حمل ونقل خود از فرودگاه به هتل نباشند چون این تور شامل ترانسفر فرودگاهی و راهنمای فارسی زبان می باشد.
قیمت این تور برای هر نفر ۴ میلیون و ۸۰ هزار تومان است.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور مالزی و تور پوکت و تور آنتالیا و تور استانبول با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم. سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸
درباره مالزی
مالزی کشوری واقع در جنوب شرقی آسیا است که بخشی از آن در شبه جزیره ای متصل به اراضی جنوب شرقی آسیا وب خشی دیگر در جزیره “بورنئو” واقع شده است. بخش غربی و شبه جزیره ای مالزی با تایلند مرز خاکی دارد، همچنین به واسطه یک پل به جزیره سنگاپور متصل می شود. نوار ساحلی بخش غربی مالزی در جنوب دریای چین و تنگه “مالاکا” امتداد یافته است. بخش شرقی مالزی نیز با کشور “برونئی” و “اندونزی” مرز مشترک دارد. مالزی را می توان کشوری پیشرفته و در عین حال در حال توسعه دانست. سرمایه گذاری در صنایع پیشرفته و درآمد معمول حاصل از فروش نفت، مالزی را به یکی از ثروتمندترین ترین کشورهای جنوب شرق آسیا مبدل نموده است. مالزی از دو جهت برای گردشگران حائز اهمیت است؛ اول آنکه تکنولوژی بالای زیرساخت های شهری سرویس دهی مطلوبی را برای گردشگران به ارمغان می آورد و دوم آنکه؛ هزینه ی گردشگری در مالزی از سنگاپور کمتر و مرقوم به صرفه تر است.

تور کوالالامپور هتل نووتل

تور کوالالامپور هتل نووتل

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*