خانه | تور ترکیبی مالزی | تور کوالالامپور سنگاپور ۳ آذر ۹۴
تور کوالالامپور سنگاپور ۳ آذر ۹۴
تور کوالالامپور سنگاپور

تور کوالالامپور سنگاپور ۳ آذر ۹۴

تور کوالالامپور سنگاپور

تور کوالالامپور هتل ویرا، تور سنگاپور هتل رویال نیوتن به مدت ۷ شب و ۸ روز با اقامت در این هتل های ۳ و ۴ ستاره انجام می شود.
این تور با پرواز ماهان ایر از تاریخ ۳ آذر ماه تا ۱۱ آذر ماه می باشد. این تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز ایران ایر، ۷ شب اقامت در هتل با صبحانه، سیمکارت رایگان، گشت شهری، ترانسفر فرودگاهی و راهنمای فارسی زبان می باشد.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور، تور تایلند و تور مالزی و اطلاع از قیمت استثنایی این تور با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم. سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸
درباره کوالالامپور مالزی
کوالالامپور مالزی که توسط افراد محلی با عنوان “K.L” نیز از آن یاد می شود، بزرگترین شهر و پایتخت کشور مالزی است. معنای لغوی کوالالامپور، “محل تلاقی رودخانه های گل آلود” است. کوالالامپور تنها در عرض ۱۵۰ سال از یک روستای کوچک با معادن قلع، به کلان شهری بزرگ با جمعیتی در حدود ۶٫۵ میلیون نفر تبدیل شده است. جاذبه های فرهنگی، دارا بودن ارزان ترین هتل های پنج ستاره در سطح جهان، امکان خرید مناسب و ارزان، غذاهای خوشمزه و جاذبه های طبیعی واقع در فاصله یک ساعتی از شهر، از مزایای گردشگری در کوالالامپور هستند.

تور کوالالامپور سنگاپور

تور کوالالامپور سنگاپور

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*