خانه | کوالالامپور مالزی | تور مالزی هتل سوکاسا ۲۸ خرداد ۹۴
تور مالزی هتل سوکاسا ۲۸ خرداد ۹۴
تور مالزی هتل سوکاسا

تور مالزی هتل سوکاسا ۲۸ خرداد ۹۴

تور مالزی هتل سوکاسا

تور مالزی هتل سوکاسا، به مدت ۷ شب و ۸ روز با اقامت انجام می شود. عکس و اطلاعات هتل نوماد سوکاسا کوالالامپور
تور کوالالامپور هتل ۴ ستاره با پرواز آسمان در تاریخ ۲۸ خرداد ماه از تهران بصورت مستقیم به سمت کوالالامپور و در تاریخ ۵ تیر ماه از کوالالامپور به سمت تهران مستقیم انجام می شود. این تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز آسمان، ۷ شب اقامت در هتل با صبحانه، سیمکارت، ۱ گشت در کوالالامپور (گشت شهری با نهار) و بیمه مسافرتی می باشد. همچنین مسافران نگران حمل ونقل خود از فرودگاه به هتل نباشند، چون این تور شامل ترانسفر فرودگاهی و راهنمای فارسی زبان می باشد.
قیمت این تور به ازای هر نفر ۱ میلیون و ۸۴۰ هزار تومان است.
در صورت تمایل با پرواز بیزینس کلاس مبلغ ۴۰۰ هزار تومان و پرواز فرست کلاس ۵۰۰ هزار تومان به نرخ بالا اضافه می گردد.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور مالزی با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگو شما عزیزان هستیم. سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸

درباره هتل نوماد سوکاسا کوالالامپور

هتل آپارتمان نوما سوکاسا واقع در خیابان امپنگ که بیشتر سفارت ها در آن واقع است، دارای مرکز درمانی، سوپر مارکت، مرکز خرید، کافه و سرگرمی های شبانه می باشد. همچنین فاصله هتل تا برج های دو قلو بسیار ناچیز می باشد. برای سفرهای کاری و تجاری این هتل در مکانی ایده ال برای رسیدن به مراکز تفریحی و تجاری است. از جمله این مراکز تفریحی می توان به مراکز خرید و برج دوقلو پترونانس اشاره کرد. بازه امکانات هتل که شامل: استخر، استخر کودکان، خشکشوئی، بار و رستوران محلی و بین المللی بسیار گسترده است. استاندارد تعمیرات و نگهداری در رده بالا، این هتل آپارتمان را به هتلی ایده ال تبدیل کرده است.

تور مالزی هتل سوکاسا

تور مالزی هتل سوکاسا

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*