خانه | کوالالامپور مالزی | تور مالزی هتل سانی ۲۷ آذر ۹۴
تور مالزی هتل سانی ۲۷ آذر ۹۴
تور مالزی هتل سانی

تور مالزی هتل سانی ۲۷ آذر ۹۴

تور مالزی هتل سانی

تور کوالالامپور هتل سانی، به مدت ۷ شب و ۸ روز با اقامت در این هتل انجام می شود.
تور کوالالامپور هتل ۳ ستاره تاپ با پرواز ایران ایر در تاریخ ۲۷ آذر ماه از تهران بصورت مستقیم به سمت کوالالامپور و در تاریخ ۵ دی ماه از کوالالامپور به سمت تهران مستقیم انجام می شود. این تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز ایران ایر، ۷ شب اقامت در هتل با صبحانه، سیمکارت، ۱ گشت در کوالالامپور، ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان و بیمه مسافرتی می باشد. مدارک لازم شامل: کپی پاسپورت با اعتبار ۷ ماه  می باشد.
قیمت این تور به ازای هر نفر ۱ میلیون و ۷۱۰ هزار تومان است.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور مالزی با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم. سپید گشت۸۸۸۰۸۱۱۸
درباره کوالالامپور مالزی
کوالالامپور مالزی که توسط افراد محلی با عنوان “K.L” نیز از آن یاد می شود، بزرگترین شهر و پایتخت کشور مالزی است. معنای لغوی کوالالامپور، “محل تلاقی رودخانه های گل آلود” است. کوالالامپور تنها در عرض ۱۵۰ سال از یک روستای کوچک با معادن قلع، به کلان شهری بزرگ با جمعیتی در حدود ۶٫۵ میلیون نفر تبدیل شده است. جاذبه های فرهنگی، دارا بودن ارزان ترین هتل های پنج ستاره در سطح جهان، امکان خرید مناسب و ارزان، غذاهای خوشمزه و جاذبه های طبیعی واقع در فاصله یک ساعتی از شهر، از مزایای گردشگری در کوالالامپور هستند.

تور مالزی هتل سانی

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*