خانه | کوالالامپور مالزی | تور مالزی هتل رویال چولان ۲۵ تیر ۹۴
تور مالزی هتل رویال چولان ۲۵ تیر ۹۴
تور مالزی هتل رویال چولان

تور مالزی هتل رویال چولان ۲۵ تیر ۹۴

 تور مالزی هتل رویال چولان

تور کوالالامپور هتل رویال چولان ، به مدت ۷ شب و ۸ روز با اقامت انجام می شود.
تور کوالالامپور هتل ۵ ستاره تاپ با پرواز آسمان در تاریخ ۲۵ تیر ماه از تهران بصورت مستقیم به سمت کوالالامپور و در تاریخ ۲ مرداد ماه از کوالالامپور به سمت تهران مستقیم انجام می شود. این تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز آسمان، ۷ شب اقامت در هتل با صبحانه، سیمکارت،۱ گشت در کوالالامپور (گشت شهری با نهار) و بیمه می باشد. مسافران نگران حمل ونقل خود از فرودگاه به هتل نباشند، چون این تور شامل ترانسفر فرودگاهی و راهنمای فارسی زبان می باشد.
قیمت این تور به ازای هر نفر ۲ میلیون و ۵۷۰ هزار تومان است.
در صورت تمایل با پرواز بیزینس کلاس مبلغ ۳۰۰۰۰۰ تومان و پرواز فرست کلاس ۸۰۰۰۰۰ تومان به نرخ بالا اضافه می گردد.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور مالزی با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگو شما عزیزان هستیم. سپید گشت۸۸۸۰۸۱۱۸
درباره کوالالامپور مالزی
کوالالامپور مالزی که توسط افراد محلی با عنوان “K.L” نیز از آن یاد می شود، بزرگترین شهر و پایتخت کشور مالزی است. معنای لغوی کوالالامپور، “محل تلاقی رودخانه های گل آلود” است. کوالالامپور تنها در عرض ۱۵۰ سال از یک روستای کوچک با معادن قلع، به کلان شهری بزرگ با جمعیتی در حدود ۶٫۵ میلیون نفر تبدیل شده است. جاذبه های فرهنگی، دارا بودن ارزان ترین هتل های پنج ستاره در سطح جهان، امکان خرید مناسب و ارزان، غذاهای خوشمزه و جاذبه های طبیعی واقع در فاصله یک ساعتی از شهر، از مزایای گردشگری در کوالالامپور هستند.

 تور مالزی هتل رویال چولان

تور مالزی هتل رویال چولان

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*