خانه | کوالالامپور مالزی | تور مالزی هتل رنسانس ۲۸ خرداد ۹۴
تور مالزی هتل رنسانس ۲۸ خرداد ۹۴
تور کوالالامپور هتل رنسانس

تور مالزی هتل رنسانس ۲۸ خرداد ۹۴

 تور مالزی هتل رنسانس

تور کوالالامپور هتل ۵ ستاره تاپ، به مدت ۷ شب و ۸ روز با اقامت در هتل ۵ ستاره تاپ هتل رنسانس می باشد.
برای مطالعه جزییات و دیدن عکس های هتل رنسانس کوالالامپور اینجا کلیک کنید.
تور کوالالامپور هتل ۵ ستاره با پرواز آسمان درتاریخ ۲۸ خرداد ماه از تهران بصورت مستقیم به سمت کوالالامپور انجام میشود و در تاریخ ۵ تیر از کوالالامپور به سمت تهران مستقیم انجام می شود.
این تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز آسمان، ۷ شب اقامت در هتل با صبحانه، سیمکارت، ۱ گشت در کوالا (گشت شهری با نهار) و بیمه مسافرتی می باشد. همچنین مسافران نگران حمل ونقل خود از فرودگاه به هتل نباشد، چون این تور شامل ترانسفر فرودگاهی و راهنمای فارسی زبان می باشد.
قیمت این تور به ازای هر نفر ۲  میلیون و ۷۰ هزار تومان می باشد.

در صورت تمایل با پرواز بیزینس کلاس مبلغ ۳۰۰٫۰۰۰ تومان و پرواز فرست کلاس ۵۰۰٫۰۰۰ تومان به نرخ بالا اضافه می گردد.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور مالزی با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگو شما عزیزان هستیم. سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸

درباره هتل رنسانس کوالالامپور
هتل رنسانس کوالالامپور دقیقا در مرکز شهر با داشتن منظره ای زیبا و کارت پستالی از برج های دو قلو پتروناس قرار دارد. هتل رنسانس کوالالامپور جزو گروه معروف و حرفه ای ماریوت می باشد. فاصلهٔ ۵ دقیقه ای از بلندترین برج دو قلو دنیا امکان بازدید از این مکان و به روزترین مرکز خرید شهر کوالالامپور را برای شما مهیا می سازد. ایستگاه منو ریل بوکیت ناناس تنها در فاصلهٔ ۲ دقیقه ای هتل واقع شده است.
دکوراسیون لوکس این هتل امکان لذت بردن و آرامش گرفتن بعد از یک روز طولانی از خرید یا گشت و گذار در کوالالامپور را برای شما فراهم می سازد. شاخهٔ شرقی این هتل دارای منظره استخر و اتاق های بالاتر برج دو قلو می باشد و همینطور شاخهٔ غربی نیز دید به استخر خارجی که در طبقهٔ ۴ واقع شده و همینطور برج مخابراتی را دارا است.

 تور مالزی هتل رنسانس

تور مالزی هتل رنسانس

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*