خانه | کوالالامپور مالزی | تور مالزی هتل ایستانا ۱۱ تیر ۹۴
تور مالزی هتل ایستانا ۱۱ تیر ۹۴
تور مالزی هتل ایستانا

تور مالزی هتل ایستانا ۱۱ تیر ۹۴

تور مالزی هتل ایستانا

تور کوالالامپور هتل ایستانا، به مدت ۷ شب و ۸ روز با اقامت انجام می شود.
تور کوالالامپور هتل ۵ ستاره با پرواز آسمان در تاریخ ۱۱ تیر ماه از تهران بصورت مستقیم به سمت کوالالامپور و در تاریخ ۱۹ تیر ماه از کوالالامپور به سمت تهران مستقیم انجام می شود. این تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز آسمان، ۷ شب اقامت در هتل با صبحانه، ۱ گشت در کوالالامپور (گشت شهری با نهار)، بیمه و سیمکارت می باشد. مسافران نگران حمل ونقل خود از فرودگاه به هتل نباشند، چون این تور شامل ترانسفر فرودگاهی و راهنمای فارسی زبان می باشد.
قیمت این تور به ازای هر نفر ۲ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان است.
در صورت تمایل با پرواز بیزینس کلاس مبلغ ۳۰۰۰۰۰ تومان و پرواز فرست کلاس ۵۰۰۰۰۰ تومان به نرخ بالا اضافه می گردد.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور مالزی با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم. سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸
درباره کوالالامپور مالزی
کوالالامپور مالزی که توسط افراد محلی با عنوان “K.L” نیز از آن یاد می شود، بزرگترین شهر و پایتخت کشور مالزی است. معنای لغوی کوالالامپور، “محل تلاقی رودخانه های گل آلود” است. کوالالامپور تنها در عرض ۱۵۰ سال از یک روستای کوچک با معادن قلع، به کلان شهری بزرگ با جمعیتی در حدود ۶٫۵ میلیون نفر تبدیل شده است. جاذبه های فرهنگی، دارا بودن ارزان ترین هتل های پنج ستاره در سطح جهان، امکان خرید مناسب و ارزان، غذاهای خوشمزه و جاذبه های طبیعی واقع در فاصله یک ساعتی از شهر، از مزایای گردشگری در کوالالامپور هستند.

تور مالزی هتل ایستانا

تور مالزی هتل ایستانا

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*