خانه | تور ترکیبی مالزی | تور سنگاپور و مالزی هتل ۳ ستاره ۲۴ آبان ۹۴
تور سنگاپور و مالزی هتل ۳ ستاره ۲۴ آبان ۹۴
تور سنگاپور و مالزی هتل 3 ستاره

تور سنگاپور و مالزی هتل ۳ ستاره ۲۴ آبان ۹۴

تور سنگاپور و مالزی هتل ۳ ستاره

تور کوالالامپور هتل ویرا، تور سنگاپور هتل کوآلیتی به مدت ۷ شب و ۸ روز( ۴ شب کوالالامپور + ۳ شب سنگاپور) با اقامت در این هتل های ۳ ستاره انجام می شود.
این تور با پرواز ماهان ایر در تاریخ ۲۴ آبان ماه از تهران بصورت مستقیم به سمت کوالالامپور و در تاریخ ۲ آذر ماه از کوالالامپور به سمت تهران مستقیم انجام می شود. این تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز ماهان ایر، ۷ شب اقامت در هتل با صبحانه( ۴ شب کوالا+ ۳ شب سنگاپور)، سیمکارت، ۱ گشت در کوالالامپور (گشت شهری با نهار)، ۱ گشت نیمروزی در سنگاپور، ترانسفر فرودگاهی، ترانسفر زمینی کوالا سنگاپور _ با اتوبوس های VIP) و راهنمای فارسی زبان و بیمه مسافرتی می باشد. مدارک لازم: اسکن صفحه اول پاسپورت و اسکن عکس رنگی زمینه سفید می باشد.
قیمت این تور به ازای هر نفر ۲ میلیون و ۴۹۰ هزار تومان می باشد.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور مالزی با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگو شما عزیزان هستیم. سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸
درباره کوالالامپور مالزی
کوالالامپور مالزی که توسط افراد محلی با عنوان “K.L” نیز از آن یاد می شود، بزرگترین شهر و پایتخت کشور مالزی است. معنای لغوی کوالالامپور، “محل تلاقی رودخانه های گل آلود” است. کوالالامپور تنها در عرض ۱۵۰ سال از یک روستای کوچک با معادن قلع، به کلان شهری بزرگ با جمعیتی در حدود ۶٫۵ میلیون نفر تبدیل شده است. جاذبه های فرهنگی، دارا بودن ارزان ترین هتل های پنج ستاره در سطح جهان، امکان خرید مناسب و ارزان، غذاهای خوشمزه و جاذبه های طبیعی واقع در فاصله یک ساعتی از شهر، از مزایای گردشگری در کوالالامپور هستند.

تور سنگاپور و مالزی هتل 3 ستاره

تور سنگاپور و مالزی هتل ۳ ستاره

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*