خانه | سنگاپور | تور سنگاپور هتل کوآلیتی ۲۹ آذر ۹۴
تور سنگاپور هتل کوآلیتی ۲۹ آذر ۹۴
تور سنگاپور هتل کوآلیتی

تور سنگاپور هتل کوآلیتی ۲۹ آذر ۹۴

تور سنگاپور هتل کوآلیتی

تور سنگاپور هتل کوآلیتی به مدت ۷ شب و ۸ روز با اقامت در این هتل ۴ ستاره انجام می شود.
این تور با پرواز ماهان ایر در تاریخ ۲۹ آذر ماه از تهران بصورت مستقیم به سمت کوالالامپور و در تاریخ ۷ دی ماه از کوالالامپور به سمت تهران مستقیم انجام می شود. این تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز ماهان ایر، ۷ شب اقامت در هتل با صبحانه، سیمکارت رایگان، گشت شهری، ترانسفر فرودگاهی و راهنمای فارسی زبان می باشد.
قیمت این تور به ازای هر نفر ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر می باشد.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور مالزی و اطلاع از قیمت استثنایی این تور با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم.
سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸
درباره تاریخچه سنگاپور
سنگاپور امروزه دارای اقتصادی مهمی در جنوب آسیا می باشد. جزیره ای که امروزه به نام سنگاپور شناخته می شود درتجارت به خصوص توسط بازرگانان چینی سابقه ای طولانی دارد. تجار چینی مدت ها قبل از آمدن اروپاییان به این منطقه در سنگاپور تجارت می کردند. سنگاپور در زمان های مختلف تحت حکومت امپراطوری های مختلف بوده است.در اوایل قرن ۱۶ پرتغالی ها به این منطقه آمدند و Melaka را که در سواحل غربی شبه جزیره است بندر تجاری خود کردند. بعدها هلندی ها و بعد بریتانیایی ها به این منطقه آمدند. این ها ملیت هایی بودن که در پایان جنگ های ناپلئونی در ۱۸۱۸ به تجارت در سنگاپور علاقه داشتند. طبق برنامه های Sir Stamford Raffles سنگاپور قرار بود یک بندر مهم تجاری در کنار پنانگ و Maleka باشد. هردو این مناطق مستعمره بریتانیا بودند. Sir Stamford Raffles در این شهرتلاش زیادی کرد و در زشد وتوسعه شهر نقش مهمی داشت. چینی ها و هندی ها هم برای کار به این منطقه آمدند . شرایط زندگی چندان خوب نبود اما امکان پول درآوردن دراین منطقه وجود دارد. این شهر خخسلس سریع تبدیل به یک شهر مهم برای کار شد و تا به امروز هم همینطور باقی مانده است. بعد از ازدواج مردان چینی با زنان محلی یک جامعه ی ترکیبی از پنانگ و Maleka به وجود آمد که به آن Peranakan گفته می شد.

تور سنگاپور هتل کوآلیتی

تور سنگاپور هتل کوآلیتی

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*