خانه | تور ترکیبی مالزی | تور سنگاپور مالزی هتل ۳ ستاره ۱۱ دی ۹۴
تور سنگاپور مالزی هتل ۳ ستاره ۱۱ دی ۹۴
تور کوالا سنگاپور هتل 3 ستاره

تور سنگاپور مالزی هتل ۳ ستاره ۱۱ دی ۹۴

تور سنگاپور مالزی هتل ۳ ستاره

تور کوالالامپور هتل سانی/ ویرا/ سند پایپر، تور سنگاپور هتل ولیو به مدت ۷ شب و ۸ روز( ۴ شب کوالالامپور + ۳ شب سنگاپور) با اقامت در این هتل های ۳ ستاره انجام می شود.
این تور با پرواز ایران ایر در تاریخ ۱۱ دی ماه از تهران بصورت مستقیم به سمت کوالالامپور و در تاریخ ۱۹ دی شهریور ماه از کوالالامپور به سمت تهران مستقیم انجام می شود. این تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز ایران ایر، ۷ شب اقامت در هتل با صبحانه، سیمکارت، ۱ گشت نیمروزی در کوالالامپور (گشت شهری با نهار)، ۱ گشت نیمروزی در سنگاپور، ویزا، راهنمای فارسی زبان و بیمه مسافرتی می باشد. ترانسفر زمینی میان کوالالامپور و سنگاپور قبلا محاسبه شده است.
قیمت این تور به ازای هر نفر ۲ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان می باشد.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور مالزی با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم. سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸
درباره کوالالامپور مالزی
کوالالامپور مالزی که توسط افراد محلی با عنوان “K.L” نیز از آن یاد می شود، بزرگترین شهر و پایتخت کشور مالزی است. معنای لغوی کوالالامپور، “محل تلاقی رودخانه های گل آلود” است. کوالالامپور تنها در عرض ۱۵۰ سال از یک روستای کوچک با معادن قلع، به کلان شهری بزرگ با جمعیتی در حدود ۶٫۵ میلیون نفر تبدیل شده است. جاذبه های فرهنگی، دارا بودن ارزان ترین هتل های پنج ستاره در سطح جهان، امکان خرید مناسب و ارزان، غذاهای خوشمزه و جاذبه های طبیعی واقع در فاصله یک ساعتی از شهر، از مزایای گردشگری در کوالالامپور هستند.

تور سنگاپور و مالزی هتل 3 ستاره

تور سنگاپور و مالزی هتل ۳ ستاره

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*