خانه | تور ترکیبی مالزی | تور ترکیبی کوالالامپور سنگاپور ۳ مرداد ۹۵
تور ترکیبی کوالالامپور سنگاپور ۳ مرداد ۹۵
هتل رویال سنگاپور

تور ترکیبی کوالالامپور سنگاپور ۳ مرداد ۹۵

تور ترکیبی کوالالامپور سنگاپور

تور کوالالامپور هتل گرند سیزن، تور سنگاپور هتل رویال نیوتن به مدت ۷ شب و ۸ روز( ۴ شب کوالالامپور + ۳ شب سنگاپور) با اقامت در این هتل های ۴ ستاره انجام می شود.
تور کوالالامپور هتل ۴ ستاره با پرواز ماهان ایر در تاریخ ۳ مرداد ماه از تهران بصورت مستقیم به سمت کوالالامپور و در تاریخ ۱۱ مرداد ماه از کوالالامپور به سمت تهران مستقیم انجام می شود. این تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز ماهان ایر، ۷ شب اقامت در هتل با صبحانه، سیمکارت، 1 گشت در کوالالامپور (گشت شهری با نهار)، ۱ گشت نیمروزی در سنگاپور، ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان و بیمه مسافرتی می باشد. ترانسفر میان کوالالامپور و سنگاپور زمینی می باشد و قبلا محاسبه شده است.
قیمت این تور به ازای هر نفر ۲ میلیون و ۶۶۰ هزار تومان است.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور مالزی با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم. سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸
درباره کوالالامپور مالزی
کوالالامپور مالزی که توسط افراد محلی با عنوان “K.L” نیز از آن یاد می شود، بزرگترین شهر و پایتخت کشور مالزی است. معنای لغوی کوالالامپور، “محل تلاقی رودخانه های گل آلود” است. کوالالامپور تنها در عرض ۱۵۰ سال از یک روستای کوچک با معادن قلع، به کلان شهری بزرگ با جمعیتی در حدود ۶٫۵ میلیون نفر تبدیل شده است. جاذبه های فرهنگی، دارا بودن ارزان ترین هتل های پنج ستاره در سطح جهان، امکان خرید مناسب و ارزان، غذاهای خوشمزه و جاذبه های طبیعی واقع در فاصله یک ساعتی از شهر، از مزایای گردشگری در کوالالامپور هستند.

تور کوالالامپور و سنگاپور

تور کوالالامپور و سنگاپور

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*