مشاوره کاملا رایگان، همین حالا تماس بگیرید! پاسخ به سوالات شما در خصوص تور، ویزا و هتل

تور ترکیبی مالزی ۱۹ اسفند ۱۳۹۵

تور ترکیبی مالزی ۱۹ اسفند ۱۳۹۵

تور ترکیبی مالزی ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ از بهترین تورهایی است که آژانس مسافرتی سپیدگشت هر ساله ارائه می‌دهد. با این تور از دو شهر زیبای لنکاوی و کوالالامپور بازدید کنید.

سفر تنها با بازدید‌های مکان‌های مهم و ویژه‌ هر مقصدی کامل میشود. در سفر به کشور مالزی مخصوصا کوالالامپور برج‌های بلند و عجیب آن حتما برای هر مسافری جذاب خواهد بود. در این مقاله چند مکان خاص رو به شما معرفی‌ می‌نمائیم.

تور ترکیبی مالزی ۱۹ اسفند ۱۳۹۵

سفر تنها با بازدید‌های مکان‌های مهم و ویژه‌ هر مقصدی کامل میشود. در سفر به کشور مالزی مخصوصا کوالالامپور برج‌های بلند و عجیب آن حتما برای هر مسافری جذاب خواهد بود. در این مقاله چند مکان خاص رو به شما معرفی‌ می‌نمائیم.

پتروناس تاورس

تور ترکیبی مالزی ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ برج های دوقلو ای که بار‌ها و بارها سوژه و لوکیشن فیلم‌های هالیوودی شده‌اند. برج‌های دوقلو مالزی در سال ۱۹۹۸ ساخته شودند. برج‌های پتروناس در ۸۸ طبقه از طریق یک پول هوایی یکدیگر متصل شده است. در قسمت پائنی پتروناس مرکز خرید یا همان مال سوریا واقع شده، و میزبان بسیاری از برند‌های جهانی‌ می‌باشد. کمتر کسی‌ میتواند از کنار این برج‌ها برای بار اول گذر کند و عکس یادگاری از برج‌های دوقلو مالزی تهیه نکند. فود کورت ها، رستوران‌ها و کافه‌های موجود در این نقطه محیطی‌ مناسب را برای سپری کردن زمانی‌ مناسب در این منطقه فراهم نموده اند. تنها در چند قدمی‌ برج‌های پتروناس کی‌ ال‌ س س پارک وجود دارد که با مسیر‌های سبز پیاده روی، حوظا و فوّاره‌های بسیار جالب و استخر‌های کودکان محیط دیگری را برای گذراندن زمان خوش بیشتر در این منطقه مهیا می‌سازد.

منارا تور

برجی با ارتفاع ۴۲۱ متر، این برج خود را در لیست بلند‌ترین ساز‌های جهان قرار داد. این برج بعد از ورود برج‌های دوقلو به دنیای آسمان خراش‌ها به اجبار کمی‌ به عقب رفت تا برج پتروناس خود را نمایانتر جلوه دهد. بازدید از برج منارا در روز زیبا و در شعبها حتا زیباتر و جذابتر می‌باشد.

چاینا تاون

 تور ترکیبی مالزی ۱۹ اسفند ۱۳۹۵محله چینی‌ ها، تقریبا در تمامی‌ کشور‌ها محله به نام چاینا تاون وجود دارا، همانطور که از نام آن پیداست در این محله‌ها مهاجرین کشور بزرگ چین در حال زندگی‌ و یا مشغول به کار میباشند. چاینا تاون مالزی محله پر از اجناس مختلف و رنگ‌های متفاوت است که خرید در آن به همراه چانه زدن امکان پذیر می‌باشد. قدم زدن در این محله و بازار سنتیش حتا مردم چین مقیم در مالزی را به یاد وطن خود می‌اندازد. توریست‌ها در این منطقه به وضوح فرهنگ و صنعت چین را مشاهده و احساس می‌نمایند.

غار باتو

 تور ترکیبی مالزی ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ قاری با ۴۰۰ میلیون سال عمر با ۱۱ کیلومتر فاصله از کوالالامپور واقع در شمال، با معبدی ۱۰۰ ساله. این منطقه برای مردمان هند از ارزش ویژه‌ای برخوردار بوده و به عنوان یکی‌ از مقدس‌ترین معابد شناخته میشود، هزاران نفر از فستیوال‌های پر رنگ، شاد و جذاب در این منطقه همه ساله بازدید به عمل آو‌رند.

ساختمان سلطان عبدل صمد

تور ترکیبی مالزی ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ در کنار ساختمان‌های مدرن کوالالامپور ساختمان سلطان عبدل صمد از سال ۱۸۹۷ تا کنون معماری خود را به نمایش گذارده است. این ساختمان در زمان گذشته در اختیار حکومت بریتانیای کبیر بوده و هم اکون به عنوان وزارت ارتباطت و فرهنگ این کشور استفاده میشود

سانوی لگون تاهام پارک

پارک آبی، رود خانهٔ مصنوعی، ساحل، سرسره و هر آنچه شما در یک پارک آبی به آن فکر خواهید کرد در این مجموعه گرد هم آماده. این پارک در پنج قسمت متفاوت آمادهٔ میزبانی شما می‌باشد.

آکواریوم کوالالامپور

بیش از ۱۵۰ نوع از انواع جانوران آبزی در یک اکوروم جذاب و دیدنی‌، تونلی که در زیر آب ساخته شده امکان تماشای عجایبی از خلقت را به همهٔ توریست‌های میدهد که شاید در هیچ جای دیگر شبیه به آن را نتوان تجربه نمود.

لنکاوی اسکای بریج

پًل لنکاوی با ۱۲۵ متر طول، مسیر پیاده روی بی‌نظیری که در هیچ جای دیگر قابل تجربه نیست. پیاده روی بر روی این پول به پیاده روی در آسمان تشبیه شده. تماشای کوه ها، صخره‌ها و درختان سبز این منطقه آرامشی خواستنی را به شما هدیه خواهد کرد.

تلکابین لنگکاوی

۱۵ دقیقه سفر هوایی با تله‌کابین در لنگکاوی مالزی، زمانی‌ که کوه‌های سبز و پوشیده از درخت در زیر پایه شما قرار میگیرند. بد از گذر از چند ایستگاه هوا برای شما کمی‌ سرد خواهد شد. در بلندی ۷۰۸ متری شما طبیعتی جذاب و دیدنی‌ را تجربه خواهید کرد.

دنیای زیر آب لنگکاوی

بیش از ۵۰۰ نوع از جانوران دریایی عجیب در این منطقه گرد هم آورده شده، شاید باورش سخت باشد اما در این منطقه شما حتا اسب‌های دریایی را نیز میتوانید در تونل آبی از نزدیک مشاهده کنید.

گونونگ رایا

در ارتفاع ۸۸۱ متری با منظره زیبا و طبیعی، بلند‌ترین نقطه‌ی لنکاوی. محلی جذاب برای پیاده روی و سپری کردن یک روز کامل.

مردم مالزی در طول سال تعدادی روزهای تعطیلی و جشن دارند. برخی از این تعطیلات جزو تعطیلات عمومی فدرال معرفی شده‌اند و بعضی دیگر توسط خود ایالات به عنوان تعطیلات عمومی معرفی می‌شوند. برخی جشنها نیز که جزو تعطیلات عمومی محسوب نیستند از سوی گروه‌های خاص نژادی یا مذهبی تعطیل محسوب می‌شوند.

 مشهورترین روز تعطیل در مالزی روز استقلال یا هری مرداکا  در ۳۱ اوت به یادبود استقلال فدراسیون مالزی در سال ۱۹۵۷ می‌باشد. معروفترین عید مسلمانان مالزی، عید فطر  یا هری رایا عیدالفطری است. عید قربان و اول ماه محرم از دیگر تعطیلات مالزی می باشد.. سال نوی چینی معروفترین جشنها چینی های مالزی است که با دو روز تعطیلی رسمی همراه است اما ۱۵ روز طول می‌کشد و با جشن فانوس به پایان می‌رسد. جشن دیپاوالی یا جشن نور معروفترین جشن هندی های مالزی است. از دیگر مراسم رسمی هندوها تایپوسام است که با تجمع هندوها از سراسر کشور در باتو کیو (غارهای میمون ها) بر‌گزار می‌گردد. جشنهای دیگر همچون کریسمس نیز در کشور مالزی بر‌گزار می‌شود

 

مقصد لنکاوی (۳ شب) + کوالالامپور (۳ شب) پرواز ایرآسیا
هتل

۳ ستاره کوالالامپور سندپیپر

۳ ستاره لنکاوی فیو هتل

نرخ با توجه به نوسان قیمت ها برای آگاهی از ارزان‌ترین قیمت تورها با ما تماس بگیرید ۰۲۱۸۸۸۰۸۱۱۸
تاریخ رفت ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ تاریخ بازگشت ۲۵ اسفند ۱۳۹۵
 خدمات

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • گشت شهری
  • صبحانه
  • جابجایی بین شهری
  • بیمه
  • راهنما
  • سیم کارت
  • بلیط رفت و برگشت
  • استقبال فرودگاهی
  • ۱وعده ناهار در کوالالامپور
  • اقامت ۶ شب

آژانس سپیدگشت ۰۲۱۸۸۸۰۸۱۱۸

 

برچسب ها :
, , , ,
این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید
Print This Post Print This Post

در خصوص سفر به مالزی سوالی دارید؟ با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم

پاسخ به تمامی سوالات شما در خصوص سفر به مالزی، تورهای مسافرتی، اطلاعات و رزرو هتل، ویزا، اقامت و هر آنچه که برای سفر نیاز دارید .
آژانس مسافرتی و جهانگردی سپید گشت با 15 سال سابقه درخشان و با کادری مجرب آماده پاسخگویی و ارائه خدمات مسافرتی به شما هموطنان عزیزمان است. هدف ما چیزی نیست جز خلق بهترین خدمات و جلب رضایت کامل مسافران. منتظر شنیدن صدای شما هستیم.

پیشنهاد می کنیم این مطالب را مطالعه کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره کاملا رایگان، همین حالا تماس بگیرید! پاسخ به سوالات شما در خصوص تور، ویزا و هتلتماس با ما