خانه | کوالالامپور مالزی | تور ترکیبی مالزی هتل ۵ ستاره تاپ ۲۲ مرداد ۹۴
تور ترکیبی مالزی هتل ۵ ستاره تاپ ۲۲ مرداد ۹۴
تور ترکیبی مالزی هتل 5 ستاره تاپ

تور ترکیبی مالزی هتل ۵ ستاره تاپ ۲۲ مرداد ۹۴

تور ترکیبی مالزی هتل ۵ ستاره تاپ

تور کوالالامپور هتل جی دبلیو ماریوت، تور سنگاپور هتل مارینا بی سندز به مدت ۷ شب و ۸ روز( ۴ شب کوالالامپور + ۳ شب سنگاپور) با اقامت انجام می شود.
تور کوالالامپور هتل ۵ ستاره تاپ با پرواز آسمان در تاریخ ۲۲ مرداد ماه از تهران بصورت مستقیم به سمت کوالالامپور و در تاریخ ۳۰ مرداد ماه از کوالالامپور به سمت تهران مستقیم انجام می شود. این تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز آسمان، ۷ شب اقامت در هتل با صبحانه، سیمکارت، ۱ گشت در کوالالامپور (گشت شهری با نهار)، ۱ گشت نیمروزی در سنگاپور و بیمه مسافرتی می باشد. همچنین مسافران نگران حمل ونقل خود از فرودگاه به هتل نباشند، چون این تور شامل ترانسفر فرودگاهی و راهنمای فارسی زبان می باشد.
قیمت این تور به ازای هر نفر ۶ میلیون و ۴۸۰ هزار تومان است.
در صورت تمایل با پرواز بیزینس کلاس مبلغ ۳۰۰ هزار تومان و پرواز فرست کلاس ۸۰۰ هزار تومان به نرخ بالا اضافه می گردد.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور مالزی با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگو شما عزیزان هستیم. سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸
درباره کوالالامپور مالزی
کوالالامپور مالزی که توسط افراد محلی با عنوان “K.L” نیز از آن یاد می شود، بزرگترین شهر و پایتخت کشور مالزی است. معنای لغوی کوالالامپور، “محل تلاقی رودخانه های گل آلود” است. کوالالامپور تنها در عرض ۱۵۰ سال از یک روستای کوچک با معادن قلع، به کلان شهری بزرگ با جمعیتی در حدود ۶٫۵ میلیون نفر تبدیل شده است. جاذبه های فرهنگی، دارا بودن ارزان ترین هتل های پنج ستاره در سطح جهان، امکان خرید مناسب و ارزان، غذاهای خوشمزه و جاذبه های طبیعی واقع در فاصله یک ساعتی از شهر، از مزایای گردشگری در کوالالامپور هستند.

تور ترکیبی مالزی هتل 5 ستاره تاپ

تور ترکیبی مالزی هتل ۵ ستاره تاپ

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*