برج کوماتر پنانگ
برج کوماتر پنانگ

برج کوماتر پنانگ

برج کوماتر پنانگ

برج ۶۵ طبقه ی Komtar در مرکز Georgetown یکی از جاذبه های دیدنی پنانگ است. طبقات پایینی این برج مختص خرده فروشی ها و بوتیک های داخلی و فروشگاه های فروش گوشی تلفن همراه و دوربین و لپتاپ است و طبقات بالایی دفاتر اداری است. بلندترین ساختمان پنانگ استوانه ای شکل است . این برج ششمین ساختمان بلند مالزی است. دفاتر دولتی در این برج واقع شده اند و برج در تقاطع Jalan Penang و Jalan Magazin واقع شده است. در طبقه ی ۵۸ ام این برج که از جاذبه های گردشگری پنانگ است یک عرشه ی دیدبانی وجود دارد که مشرف به مناظر زیبایی از سراسر جزیره می باشد.

در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی در خصوص برج کوماتر پنانگ و تور سنگاپور با ما تماس بگیرید. آژانس مسافرتی سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸

برج کوماتر پنانگ

برج کوماتر پنانگ

در اطراف این برج خانه های طایفه ای قدیمی از قرن ۱۸ (kongsis) واقع شده اند که باعث بسیاری از مردم محلی این منطقه را محله ی غیر رسمی چینی ها بدانند.

ترمینال اتوبوس پنانگ هم در نزدیکی این برج است. این برج دارای یک فضای پیاده روی است که این برج را به بازار Prangin متصل می کند. شعبه ای از بانک CIMB و رستوران ها و مراکز غذایی مختلفی هم در این منطقه واقع شده اند. این برج برای عکاسی یک موقعیت عالی دارد. از بالای این برج که به پایین نگاه کنید اقیانوس آرام، فروشگاه های محلی، غرفه های غرایی رنگارنگ و فروشگاه های فروش اجناس کامپیوتری را می بینید. فروشگاه های جواهرات و اسباب بازی فروشی و شعبه هایی از فست فود های KFC و مک دونالد و بوتیک های داخلی هم در این برج وجوددارد.

برج کوماتر پنانگ

برج کوماتر پنانگ

برندهای موجود در بازار کومتار پنانگ

Nikon
Digi
Foto Easycam
Db Music Store
MacDonald’s
KFC

این برج دو آسانسور دارد که هزینه سوار شدن به آن برای رفتن به عرشه برج ۵ رینگیت است. این عرشه از ساعت ۱۰:۰۰ ت ا۱۷:۰۰ باز است. اما پیشنهاد این است که صبح ها برای عکاسی به این برج بروید چراکه صبح ها نور مناسب عکاسی می باشد.

ساعت بازدیدی: ۱۰:۳۰ تا ۲۲:۳۰

امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید. در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی در خصوص پنانگ و تور سنگاپور با ما تماس بگیرید. آژانس مسافرتی سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*